Uzenářská výroba

Chovaneček uzenářská výroba

Uzenářské výrobky

Uzenářská výroba Snažíme se, aby naše výrobky měly vždy ještě nějaké benefity. Kvalita a řemeslnost našich uzenářských výrobků by měla být samozřejmostí, předností pak chuťové či tvarové odlišnosti. Nejnověji pak pracujeme jako jedni z prvních na odstranění většiny zbytečných éček tak, abychom šli naproti zdravému způsobu života.

Tady bych chtěl upozornit, že když řeknu odstranit éčka, neznamená to odstranit je z etikety nebo je pouze místo Exy zapsat jejich plným názvem. My tím myslíme úplně je z uzenářských výrobků odstranit a nahradit je přírodními ingrediencemi. Je to práce náročnější, dražší a zatím to nejde na 100%, ale má to smysl. Můžeš se na nás spolehnout. Jaký pro to máme důkaz? Důkazem je naše rodina, naše děti. To jsou naši nejvděčnější konzumenti.

 Uzenářská výroba  Uzenářská výroba

Výrobna a tým

Firma má dlouhodobou tradici v uzenářské výrobě specialit. Své výrobky prodává jak maloobchodním, tak velkoobchodním odběratelům, rovněž pak přes vlastní prodejny. Zaměřujeme se na speciality jako jsou Pečená šunka, Šunka od kosti, Medová paštika, Metský salám, Jehněčí klobása a mnoho dalších rukodělných výrobků.

Naší předností je neustálá práce na vývoji uzenářských výrobků. Jsme velmi rádi, že lidé opět začali vyhledávat kvalitu a záleží jim na tom co jedí. Výrobní část má na starosti Tomáš Chovaneček. Vývoj výrobků pak Vlasta Chovaneček st. Velkou naší předností je tým naší výroby. Jsou to Veronika, Zdena, Zdeňka, Láďa, Václav, Zdeněk na které se můžeme spolehnout, odborníci svého oboru.

Malá ochutnávka našich specialit:

Uzenářská výroba ORIGINÁL LOVEČÁK Uzenářská výroba DIVOČÁK SALÁM Uzenářská výroba PEPPERONI salám Uzenářská výroba JEHNĚČÍ KLOBÁSA Uzenářská výroba JELENÍ PODKOVA Uzenářská výroba ČARDÁŠ klobása Uzenářská výroba BABINSKÉHO VIRŽÍNKO Uzenářská výroba NOVOBRANSKÉ KORÁLKY Uzenářská výroba MAĎARSKÁ KLOBÁSA Uzenářská výroba TYROLSKÝ salám Uzenářská výroba PŠTROSÍ klobása Uzenářská výroba ORIGINÁL LOVEČÁK Uzenářská výroba ZVĚŘINOVÁ paštika Uzenářská výroba KACHNÍ paštika Uzenářská výroba BRUSINKOVÁ paštika Uzenářská výroba JABLKOVÁ paštika Uzenářská výroba Uzenářská výroba Novobranská tlačenka Uzenářská výroba Métské klobásy Chovaneček Litoměřice Uzenářská výroba Uzenářská výroba Métské klobásy Uzenářská výroba Uzenářská výroba šunka od kosti Uzenářská výroba OŘECHOVÝ salám Uzenářská výroba OŘECHOVÝ salám Uzenářská výroba SALÁMOVÁ mísa Uzenářská výroba SÝROVÁ mísa
+420 776 865 011